Držák na mobil do auta Aukey “HD-C5” na větrací mřížku

Žijeme v uspěchané době, kde musíme denně vyřídit někdy I desítky telefonních hovorů, která se nám nevyhýbají ani během řízení auta. Řízení s telefonem v ruce je velmi nebezpečné jak pro samotného řidiče, tak zejména I pro ostatní řidiče a účastníky provozu, je zakázané zákonem, neboť prokazatelně snižuje soustředěnost řidiče na řízení auta a silniční provoz. Z tohoto důvodu v posledních letech vzniká mnoho pomůcek, jako sady handsfree, zabudované mobilní zařízení na palubní desce či stojany na mobilní telefony, které umožňují telefonovat a mít zároveň volné ruce k bezpečnému řízení vozidla.

Handsfree sady jsou skvělým řešením, nicméně neřeší problém, kam telefon umístit, aby nezapadl pod sedadlo, nebo abychom jej složitě nehledali na vedlejším sedadle, což také odvání pozornost od řízení vozidla.  Cílem naopak je, abychom měli telefon neustále na jednom místě v dosahu pravé ruky, a abychom mohli jedním pohybem přijmout či ukončit hovor. Ideálním pomocníkem je proto držák na telefon, který jednoduše připevníte na palubní desku, či v případě držáku Aukey “HD-C5” z internetového portálu Gizzmo, na větrací mřížku.

Držák na mobil telefon Aukey lze tedy jednoduše umístit na větrací mřížku na palubní desce Vašeho vozu, což Vám možní plně se věnovat řízení Vašeho automobilu a mít zároveň Váš telefon pohodlně ve Vašem dosahu.

Tento magnetický držák je skvělou pomůckou pro upevnění Vašeho telefonu na palubní desku, který využívá odlišný přístup, než kterým disponují obyčejné držáky s ručkami. Držák Aukey tak nezabírá cenné místo na palubní desce, naopak jeho umístění do větrací mřížky slouží jako praktický stojan pro šikmé postavení Vašeho telefonu, které Vám umožňuje snadnější přijímání či ukončení telefonního hovoru.

Součástí balíčku jsou dvě tenké kovové destičky, které lze umístit mezi samotný telefon a kryt, nebo na přiloženou samolepící pásku, kterou nalepíte na zadní stranu telefonu.

Držák obsahuje magnet, jehož přitažlivá síla je dostatečně silná na to, aby udržela telefon na držáku i během jízd přes nerovný terén. Telefon tak bude díky držáku spolehlivě držet stále pod stejným úhlem ve Vašem dosahu a nehrozí riziko, že by Váš dotyk na telefon způsobil jeho pád.

Samotný držák nabízí mnoho dalších užitečných funkcí, jako je možnost nastavení libovolného úhlu, otáčení o 360 stupňů nebo mimořádně velká magnetická přitažlivost magnetu umístěného uvnitř držáku, který pevně udrží i těžší telefony jako jsou Galaxy Note 4 nebo iPhone 6 Plus.

Samotnou kovovou destičku, která pomocí magnetické přitažlivosti udrží pevně mobilní telefon na držáku umístěném na mřížce, můžete umístit buď za víčko k baterii Vašeho mobilního telefonu nebo mezi telefon a ochranný kryt.

Použití držáku na mobil Aukey je velice jednoduché. Nejdříve je nutné držák vsunout na větrací mřížku, čehož lze snadno dosáhnout mírným tlakem držáku proti mřížce. Druhým krokem je umístění kovové destičky mezi telefon a kryt Vašeho telefonu a je hotovo. Poté již můžete umístit Váš telefon na diskovou plochu držáku a Váš telefon bude bezpečně držet. Není nutné žádné složité šroubování či montování jednotlivých součástí držáku, použití je naopak velice jednoduché a bez problémů jej zvládne každý.

Tento jednoduchý, avšak velice nápomocný držák mobilního telefonu do auta je v současné chvíli v nabídce internetového obchodu Gizzmo za zvýhodněnou cenu s 15 % slevou za 480 Kč. Neváhejte a objednejte si tuto pomůcku, která “napevno” vyřeší problém, kam ve Vašem autě umístit Váš telefon.

Separator image .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *